Organizacja

Granice obwodu Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Karczewie:
1. od strony północnej:
granicą gmin Karczew - Otwock na odcinku od punktu styku, granic gmin Karczew - Otwock z
rzeką Wisłą, dalej od punktu styku granicą Otwocka z ul. A. Mickiewicza, następnie granicą
Karczew – Celestynów do punktu styku granic gminy Karczew – Celestynów z granicą wsi Pogorzel Warszawska i Stara Wieś;
2. od strony wschodniej:
granicą gmin Karczew – Celestynów na odcinku od punku styku granic gmin Karczew – Celestynów z granicą wsi Pogorzel Warszawska i Stara Wieś do punktu styku granicy Karczewa z drogą przez kompleks leśny „Uroczysko” do wsi Janów;
3. od strony południowej:
Janów – Wygoda, Janów – Otwock Mały, granicą miasta Karczewa z Otwockiem Małym z
włączeniem ul. Częstochowskiej dojazdowej do obwodnicy, granicą Karczew – Nadbrzeż na
odcinku od punktu styku granic gminy Karczew – Celestynów z drogą leśną od „Uroczyska” do Janowa do punktu styku granic Karczew – Nadbrzeż z rzeką Wisłą;
4. od strony zachodniej:
wzdłuż rzeki Wisły na odcinku od punktu styku granic Karczew – Nadbrzeż z rzeką Wisłą do
punktu styku granic gmin Karczew – Otwock i rzeką Wisłą.

Do obwodu szkoły należą ulice:
ul. Akacjowa, Aleja Jana Pawła II (w granicach miasta Karczewa), ul. Generała Andersa, ul. Anielin, ul. Armii Krajowej, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Bednarska, ul. Generała Józefa Bema, ul. Generała Zygmunta Berlinga, ul. Franciszka Bielińskiego, ul. Boh. Powstania Listopadowego, ul. Boh. Powstania Styczniowego, ul. Bohaterów Westerplatte,  ul. Brzozowa, ul. Ks. Stanisława Brzóski, ul. Mariana Buczka, ul. Chłopickiego, ul. Fryderyka Chopina, ul. Ciepłownicza, ul. Czerwona Droga, ul. Częstochowska, ul. Dojazd, ul. Gołębia, ul. Górna, ul. Gen. Józefa Hallera, ul. Zbigniewa Herberta, ul. Hubala, ul. Jagodne, ul. Karczówek, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Kolejkowa, ul. Hugona Kołłątaja, ul. Kościelna, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Krakowska, ul. Ks. Bp. Ignacego Krasickiego, ul. Krótka, ul. Jana Krzewniaka, ul. Janusza Kusocińskiego, ul. Kwiatowa, ul. Joachima Lelewela, ul. Leśna, ul. Łąkowa, ul. Ireny Maciejewskiej, ul. Jana Matejki, ul. Adama Mickiewicza, ul. Czesława Miłosza, ul. Ks. Bp. Władysława Miziołka, ul. Maurycego Mochnackiego, ul. Stanisława Moniuszki, ul. Niemcewicza, ul. Ochotników, ul. Ogrodowa, ul. Ordona, ul. Otwocka, ul. Partyzantów, ul. Piaski, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Podchorążych, ul. Podlaska, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki, ul. Ignacego Prądzyńskiego, ul. Bolesława Prusa, ul. Przechodnia, ul. Przemysłowa, ul. Redutowa, ul. Mikołaja Reja, ul. Generała St. Grota Roweckiego, ul. Różana, ul. Rynek Zygmunta Starego, ul. Rzemieślnicza, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Gen. Władysława Sikorskiego, ul. Marii Skłodowskiej, ul. Słoneczna, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Sosnowa, ul. Leopolda Staffa, ul. Stare Miasto, ul. Stolarska, ul. Henryka Sucharskiego, ul. Ślepa, ul. Ślusarska, ul. Świderska, ul. Torfy, ul. Romualda Traugutta, ul. Ludwika i Jana Trzaskowskich, ul. Warszawska, ul. Wąska, ul. Widok, ul. Wierzbowa, ul. Jakuba Winczakiewicza, ul. Wiślana, ul. Wschodnia, ul. Piotra Wysockiego, ul. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego, ul. Zakątek, ul. Zakolejkowa, ul. Zatylna, ul. Zaułek, ul. Złotnicza, ul. Ks. Władysława Żaboklickiego, ul. Stefana Żeromskiego, wieś Janów, Otwock Mały ul. Częstochowska.



Rozkład zajęć lekcyjnych:

1.    8:00 – 8:45

2.    8:50 – 9:35

3.    9:45 – 10:30

4.    10:40 – 11:25

5.    11:50 – 12:35

6.    12:55 – 13:40

7.    13:45 – 14:30

8.    14:40 – 15:25

9.    15:30 – 16:15



Wychowawstwa w roku szkolnym 2016/17:

I a – Grażyna Bąbel

I b – Agnieszka Hyjek

II a – Hanna Dobek

II b – Emilia Leśniewska

II c – Urszula Majchrzak

II d – Katarzyna Pawłowska

II e – Iwona Rębkowska

II f – Danuta Skoczek

II g – Anita Ziemka

III a – Beata Ładno

III b – Elżbieta Jarząbek 

III c – Małgorzata Niedziułka 

III d – Arletta Garbolińska

III e – Agnieszka Zakrzewska

III f – Marzena Kondej

IV a – Elżbieta Żakowska

IV b – Renata Kostrzyńska

IV c – Monika Bieniek

IV d – Iwona Rębkowska

V a – Barbara Piestrzeniewicz

V b – Urszula Majchrzak

V c – Beata Tereszczyńska

V d – Urszula Niedźwiedzka 

V e – Magdalena Krysik

VI a – Dariusz Gajownik 

VI b – Aleksandra Krawczyk-Majchrzyk

VI c – Paulina Piądłowska

VI d – Barbara Gajownik

VI e – Marek Makulski